Ozan Yaşar’ın Bloğu
Hayatın ve Kendimizin Farkındalığına…

Hakkımda

Kasım 17th 2010

1972 İstanbul doğumlu olan Ozan Yaşar, Pertevniyal Lisesinden mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Sağlık Kurumları İşletmeciliğini bitirdi.

1992 yılından itibaren sağlık sektöründe, Türkiye Hastanesi Bilgi İşlem Müdürlüğünden başlayan kariyerine,  İstanbul Hospital İşletme Müdürlüğü, MedicalPark Bahçelievler Hastanesi Genel Müdür Yardımcılığı, Gaziosmanpaşa Hastanesi Genel Müdürlüğü görevlerinde bulundu.

Daha sonra Alman Grubuna geçerek Universal Hospital Kadıköy’ün Genel Müdürü olarak görevine devam etti. Grubun yeni hastanelerinden Malatya’da açılış sürecine destek verdi. 2013 Nisan ayında görevinden ayrılarak, Hatay İli İskenderun ilçesine yerleşti ve burada bulunan Özel İskenderun Gelişim Hastanesinin Genel Müdürü olarak devam etti.

2014 yıl sonu itibariyle Medicana Sağlık Grubuna geçerek Sivas Hastanesinin Genel Müdürü olarak kariyerine devam etmektedir.

Hastane kurulumları, eğitimler, danışmanlık ve hastane bilgi yönetim sistemleri üzerine ciddi çalışmalar yapmış ve sağlık sektöründe finansal yönetimin önemi üzerine çalışmalarına devam etmektedir.
friendlink: Asics Gel Shoe Asics Gel Shoe Asics Running Shoes Asics Gel Shoe asics gel Babyliss PRO babyliss pro 230 babyliss pro moncler jackets buy supra ugg for cheap cartier rings cartier love cartier bracelet cartier love ghd straighteners ghd straighteners Tory Burch Shoes Tory Burch Shoes Tory Burch Shoes hogan shoes hogan sneakers hogan scarpe